Operator calculator key Account

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Scopul principal al postului:
- sa asigure introducerea comenzilor in sistem pentru reprezentantii KA si sa mentina permanent contactul cu departamentele de contabilitate
- sa introduca operativ si in mod corect comenzile primite de la KA reprezentatives si de la OMV, si ulterior sa procedeze la verificarea acestora
- sa intocmeasca facturile fiscale catre clientii KA in urma verificarii avizelor de insotire a marfii si eventualele facturi de diferenta ce pot aparea (pret sau cantitate)
- sa introduca realizarile in bugetele lunare primite de la KA Manager
- sa preia, sa centralizeze si sa transmita toate comenzile, datele si informatiile din teren de la fiecare KA Representative in parte
- sa introduca/modifice preturile din lista specifica fiecarui client de tip KA
- sa intocmeasca rapoartele lunare de vanzari solicitate de catre KA Manager

CERINTE

- Studii medii. Studiile superioare constituie un avantaj.
- Experienta intr-un post similar: minim 1 an
- Cunostinte foarte bune de utilizare PC
- Cunoasterea sistemului Scala reprezinta avantaj
- Engleza nivel incepator

Capacitati / Aptitudini:
- abilitati de comunicare si lucru in echipa
- atentie sporita, abilitate de a lucra cu cifrele
- adaptabilitate
- seriozitate
- atitudine pozitiva

Companie multinationala din domeniul resureslor umane, noi suntem cei care iti oferim solutiile juste adaptate nevoilor tale.