OPERATOR CALCULATOR FACTURARE

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmeste facturi si documente insotitoare conform legii, pe baza soft-ului de facturare;
Emite certificate de conformitate si avize de insotire;
Intocmeste in medie 70 de facturi pe zi.

CERINTE

Absolvent studii medii;
Experienta minima pe un post similar(facturare);
Cunostinte bune Ms. Office si program de facturare;
Cunostinte bune de limba engleza.
Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana organizata, cu bune abilitati de comunicare, atenta la detalii, responsabila, sa detina abilitati de lucru in echipa, sa fie constructiva si cu o atitudine pozitiva.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este cuprins intre 1150 si 1200 RON.
Program de lucru L-V: 9.00-17.00 sau 14.00-21.00.
In perioada de proba, salariul minim net va fi de 1000 RON.
Se asigura transport la si de la locul de munca.
Exista reale posibilitati de promovare.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORT SI DISTRIBUTIE (FMCG).
Locatia se afla in Sectorul 2.
MODALITATE DE INSCRIERE:
SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE !!
PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-17:00 la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 .