Operator calculator departament Ofertare

SC TECHNOTRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza, corecteaza si modifica oferte comerciale si tehnice.
Emite comenzi de fabricatie.
Efectueaza diverse inregistrari, situatii de lucrari si statistici cu ajutorul Microsoft EXCEL.

CERINTE

Cunoasterea la perfectie si experienta in lucru cu programul Microsoft Excel.
Cunoasterea buna a pachetului de programe MS Office.
Cunostinte de Autocad si in domeniul instalatiilor HVAC reprezinta un plus.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte motivant, stabilit in functie de rezultate da posibilitatea unor castiguri f mariMediu de lucru motivant.
Masa de pranz calda cu 2 feluri la restaurante din apropiere
Bonuri de masa
Angajament full time, 5 zile pe saptamana, 8 ore pe zi.
Se acorda pauze de relaxare la fiecare ora.

Productie tubulatura metalica pentru sisteme de ventialatie si aer conditionat, si distribuim masini, utilaje si echipamente pentru prelucrat tabla subtire.