Operator calculator & Curier sofer Bucuresti

BOOKURIER LOGISTCS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operator calculator:
- Promoveaza si vinde serviciile companiei;
- Dedicare pentru rezolvarea problemelor ridicate de clienti;
- Cunostinte despre produsele si serviciile companiei;
- Cunostinte operare PC.
- Foloseste corect aplicatiile cu care lucreaza, astfel incat sa ofere informatii corecte si sa inregistreze corect solicitarile clientilor;
- Participa la toate sesiunile de instruire pentru imbunatatirea performantelor proprii;
- salariu fix;
Curier Bucuresti:
Soferul raspunde personal de:
- Integritatea autovehiculului;
- Integritatea marfurilor transportate;
- Exploatarea autovehiculului in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia;
- Tine legatura cu operatorul de transport care-l coordoneaza direct.
- Ridicari si livrari de colete.
-Salariu fix.

CERINTE

- Studii medii/superioare
-permis conducere(reprezinta un avantaj,dar nu este obligatoriu)

-Permis conducere cat B

SC Bookurier Logistics SRL este o companie dinamica cu o vasta experienta in domeniul curieratului. Societatea a avut grija ca personalul sa fie foarte bine motivat si sa aiba in plus un nivel ridicat al conduitei profesionale si al comportamentului.
Societatea se afla intr-un permanent proces de perfectionare si colaboreaza indeaproape cu firme importante la nivel national si international.