Operator calculator

SC Romania Hypermarche SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Serviciul logistica cu sediul in Cora Lujerului, cauta colegi aflati la inceput de cariera, motivati sa se dezvolte intr-un mediu competitiv!
Descrierea jobului
• Inregistrezi corect articolele in sistem
• Administrezi fluxul de informatii cu prestatarul logistic (comezi emise, date logistice)
• Completezi rapoarte si situatii specifice serviciului
• Mentii relatia cu colaboratorii interni si externi
• Intretii baza de date logistice pe perimetrul tau si te asiguri de armonizarea acesteia cu cea a prestatarului logistic

CERINTE

Daca ai:
• Bune cunostinte de lucru la calculator (pachet Office, Excel in special)
• Experienta anterioara in operare calculator sau suport clienti reprezinta un avantaj
• Bune abilitati de comunicare si organizare
• Motivare si dorinta de a invata

BENEFICII OFERITE

Cum aplici la noi
• Trimite cv-ul la: recrutare@cora.ro.
• Alatura-te unei echipe centrate pe satisfacerea clientilor!
Te asteptam in echipa!

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaize. In prezent, in lume exista peste 70 de hipermarketuri Cora: in Franta, Belgia si Romania. In Romania, Cora a deschis pana in prezent 11 magazine. Compania noastra pune accentul pe calitatea serviciilor si a produselor oferite, prin urmare investeste in dezvoltarea angajatilor sai. Ii asteptam sa se alature echipei noastre pe toti cei care doresc sã-si construiascã o carierã, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitãti de promovare!