Operator Calculator /Call-Center/ Supervisor Web

Zeysha Ico SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postari articole gata create pe platforma wordpress
Preluare de comenzi telefonice
Postari articole pe facebook
Comunicarea online cu clientii
Traduceri articole din engleza in romana

CERINTE

Limba engleza nivel mediu/avansat
Cunostiinte PC
Cunostiinte WEB/Internet, Facebook , Google Search, Photoshop, Microsoft Office, Open Office
(Webdesign wordpress - avantaj mare dar nu obligatoriu)
(Optimizare SEO - avantaj mare dar nu obligatoriu)
Rabdare si calm
Abilitati de comunicare
Vocabular elocvent
Voce si prezenta call-center placuta
Photoshop, Microsoft Office
Redactarea unui articol ( criteriu de eliminare)
Abilitati de secretariat

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de avansare rapida in functie de rezultatele profesionale.

Suntem o companie noua deschisa catre piata de remedii naturale si produse naturiste.

Oferim servicii de medicina naturista si consultanta si distribuim produse naturiste pe diverse afectiuni.

Produsele noastre sunt importate sau produse de noi in urma mai multor factori de selectie.