Operator Calculator Afumati, Cluj, Timisoara, Galati, Bacau

ALFREDO TRADING COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Opereaza in baza de date intrarile si iesirile de marfuri
-Intocmeste si verifica documentele contabile referitoare la vanzarea si receptia marfurilor, transferurile de marfuri intre gestiuni (facturi fiscale, avize de insotire a marfii, chitante, dispozitii de plata, note de intrare-receptie, etc.)
-Verifica inregistrarea corecta a intrarilor si iesirilor de marfuri in fisele de magazie
-Verifica zilnic soldurile din fisele de magazie cu datele existente in evidenta mentionata anterior si sesizeaza eventualele diferente
-La sfarsit de luna prezinta situatia analitica a stocurilor si situatia formularelor cu regim special

CERINTE

-Minim 1 an intr-o pozitie similara
-Cunostinte de operare PC -MS Office nivel mediu(cunoasterea programului Charisma constituie un avantaj)
-Atitudine proactiva
-Abilitati de comunicare si interelationare
-Capacitate de selectie, analiza si sinteza a datelor
-Atentie la detalii
-Spirit de echipa
-Rezistenta la stess

BENEFICII OFERITE

-Oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti ce activeaza intr-o companie tanara aflata in plin proces de dezvoltare
-Pachet salarial atractiv
-Sanse reale de promovare
-Transport asigurat

Infiintata in 1992, Alfredo Trading Company este unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata romaneasca de import si distributie pentru alimente proaspete si congelate.
Compania are peste 200 de angajati, locati fie la sediul central din Bucuresti sau in cele patru filiale locale ori in cadrul fabricii de procesare si ambalare a produselor congelate din Agigea, cea mai noua investitie Alfredo. Portofoliul de produse cuprinde peste 400 de articole ce sunt distribuite la nivel national.
Succesul nostru in ultimii 15 ani, demonstrat si de dezvoltarea accentuata a companiei, s-a datorat valorilor echipei pe care le-am sustinut necontenit:
- profesionalism
- flexibilitate
- dinamism
- creativitate
- spirit de echipa
Fii alaturi de Alfredo pentru a ne atinge obiectivele impreuna!
Pentru mai multe detalii, va invitam sa accesati site-ul companiei noastre: www.alfredo.ro.