OPERATOR CALCULATOR

TCE Logistica- membru RTC Holding

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmarirea camerelor de supravegehere din depozit;
- introducerea datelor primite in programul intern de operare;
- raportarea situatiilor speciale constatate in timpul programului.

CERINTE

- studii medii finalizate;
- cunostinte minime de operare PC;
- disponibilitate la program prelungit
- persoana organizata.

BENEFICII OFERITE

- salariu net 500 RON/ luna;
- tichete de masa in valoare de 150 RON/ luna;
- sansa de a dezvolta o cariera in cel mai cunoscut grup de firme de pe piata romaneasca.

Pe o piata dominata de companii multinationale, RTC Holding reprezinta unul din putinele grupuri comerciale mari in proprietate romaneasca, un holding cu mai mult de 65 de companii, lider pe zona de birotica-papetarie(Office Express), cargo-curierat(TCE) si retail produse media(Diverta).
Pentru RTC Holding, 2005 a insemnat aniversarea a 15 ani de activitate pe piata romaneascasi o strategie de expansiune puternica pe mai multe segmente de piata printr-o politica de achizitii spectaculoase: Grupul Best, Sistec, Simtech Datacom, ProCa si nu in ultimul rand distribuitorul de carte ProNoi.
TCE Logistica este singurul operator pe piata de Cargo si Curierat care ofera produse pe toate cele trei segmente ale pietei: Cargo ¿ grupaj, Coletarie si Plicuri. Un avantaj major al acestei particularitati consta in faptul ca TCE transporta marfa pe segmentul de Grupaj la pret de Cargo, dar viteza de livrare este specifica curieratului (24 de ore).