Operator calculator

DISTRIFARM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operare calculator WORD/EXCEL
Efectuare operatiuni contabilitate primara INTRARI/IESIRI

CERINTE

- studii medii
- abilitati operare PC
- capacitate de concentrare si rezistenta la stres
- atitudine profesionista si perseverenta
- domiciliul stabil in BUCURESTI sau POPESTI-LEORDENI

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de lucru dinamic si competitiv
- pachet salarial motivant cu posibilitatea de crestere in timp
- salariu fix, comision, decont transport, prime si bonusuri periodice, contract pe perioada nedeterminata
- oportunitati de avansare si dezvoltare profesionala
- mediu de lucru in care initiativa si implicarea personala sunt apreciate si rasplatite
- siguranta si seriozitatea respectarii angajamentelor fata de angajati
- oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist
- respectarea promisiunilor facute angajatilor si partenerilor

DISTRIFARM este unicul importator si distribuitor in ROMANIA a 12 game de produse parafarmaceutice si suplimente alimentare fabricate in: SUA, China, India si Germania. Catalogul DISTRIFARM cuprinde peste 1.800 de produse de provenienta atat autohtona cat si din import. Compania are o retea de distributie cu ACOPERIRE NATIONALA si peste 1.200 de clienti activi (farmacii si magazine naturiste).