Operator Calculator

Acceda Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acceda Consulting recruteaza pentru o firma client care activeaza in domeniul presei:

OPERATOR FACTURARE

DESCRIERE POST:
- introducere / emitere in softul societatii de documente de plata si de documente de transport al marfii
- verificari facturi, deconturi, confirmari de solduri, etc.

SEDIUL FIRMEI ESTE IN ZONA AVIATIEI

CERINTE

- minim 2,5 ani de experienta in activitatea de gestiune-facturare
- foarte buna cunoastere Word, Excel
- disponibilitate de lucru in zona Aviatiei (la 3 statii cu tramvaiul 5 de la statia de metrou Aurel Vlaicu)
- responsabilitate, atentie
- constiinciozitate
- spirit de organizare
- stabilitate, seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv + tichete de masa + decontarea transportului
- mediu de lucru tanar , cooperant si stabil

Acceda Consulting este o firma de recrutare si selectie de forta de munca supraspecializata in:
- plasarea de personal IT&C
- plasarea de personal casnic.

Stilul nostru: gandire - punere de probleme ? intrebari - efort intelectual - cautarea de raspunsuri

Sperantele pot de veni realitate.

EXCELENTE OPORTUNITATI DE ANGAJARE

ACCES LA LOCURI DE MUNCA CU SALARII AVANTAJOASE

www.acceda.ro, office@acceda.ro