Operator Calculator

FMCG Marketing&Distributie

Job expirat

RESPONSABILITATI

Actualizarea permanenta in sistem a bazei de merchandiseri;
Comunicarea permanenta cu Area Managerii si merchandiserii din teritoriu;
Monitorizarea si transmiterea zilnica a OOS din magazine;
Intocmirea la termenele stabilite si transmiterea la timp a rapoartelor de marketing cerute.

CERINTE

Experienta pe un post similar reprezinta avantaj;
Experienta de minim 6 luni pe un post de customer support sau asistent manager;
Studii superioare finalizate;
Cunostinte avansate operare PC (Word, Excel);
Limba engleza nivel avansat;
Abilitati comunicare, capacitatea de a lucra in echipa;
Capacitate de analiza, persoana orientata catre rezultat.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Posibilitati de promovare
Mediu de lucru dinamic

FMCG Marketing & Distributie este o companie cu capital romanesc, aflata in continua dezvoltare, avand o vasta experienta in managementul si administrarea vanzarilor, precum si in servicii de mercantizare si sampling ceea ce asigura succesul partenerilor nostri.
Echipa FMCG Marketing & Distributie are avantajul acoperirii nationale si al performantei la nivelul fiecarei divizii.
FMCG Marketing & Distributie asigura in prezent servicii de merchandising pentru Ursus Breweries, Panfoods Romania (cafeaua solubila Amigo), Zarea SA, Pambac, Matra Int. S.R.L., Romkuvert, Farmec S.A.
Puteti afla mai multe informatii despre noi accesand site-ul www.fmcgmanagement.ro