Operator calculator

HELP NET FARMA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- introducerea si verificarea facturilor de la furnizori;
- calcularea si verificarea preturilor conform facturii;
- introducerea fiselor de card de fidelitate;
-operareaza asocieri de produs/ producator/ furnizor/ farmacie in scopul actualizarii bazei de date;
- asistenta tehnica minima;

CERINTE

- abilitati si cunostinte de operare pe calculator: Excel, Word, Outlook, baze de date
- atentie la detalii
- spirit de echipa
- corectitudine si responsabilitate
- disponibilitate de lucru: 4, 6 si 8 ore/zi
- studii medii/ studenti

BENEFICII OFERITE

-mediu de lucru stimulativ
-posibilitati de dezvoltare profesionala

Prima Farmacie Help Net a fost infiintata in Timisoara, in anul 1998. In prezent, Help Net detine un lant de peste 100 de farmacii in Bucuresti, Brasov, Sfantu Gheorghe, Sibiu, Pitesti, Ploiesti, Iasi, Slobozia, Galati, Giurgiu, Constanta, Arad, Timisoara, Jimbolia, Sannicolau Mare, Lugoj, Deva, Cluj, Alba Iulia, Baia Mare si Satu Mare, iar extinderea continua.
Echipa Help Net Farma reuneste mai mult de 8000 de profesionisti, cu studii in medicina, farmacie, management, informatica, resurse umane, marketing, juridic, comunicare, logistica sau aprovizionare.
Help Net investeste constant in pregatirea profesionala a echipei sale, pentru ca aceasta sa se poata adapta rapid la schimbarile care intervin pe piata si sa poata satisface eficient nevoile clientilor.