Operator Calculator

SC Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verificarea si introducerea in baza de date a informatiilor privind contractele comerciale;

- Emiterea si transmiterea cardurilor personalizate catre clienti;

- Actualizarea rapoartelor specifice;

- Transmitere comenzi, facturare.

CERINTE

- Studenti sau absolventi ai facultatilor cu profil economic;

- Experienta nu este necesara, dar constituie un avantaj;

- Rapiditate in utilizarea calculatorului - Word, Excel, Power Point;

- Cunostinte medii de limba franceza (engleza constituie un avantaj);

- Atentie la detalii, capacitatea de respectare a termenelor;

- Rezistenta la activitati de rutina.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;

- Contract de munca full-time pe perioada determinata de 6 luni.

Dacia, cu expertiza si organizarea RENAULT, este lider incontestabil pe piata automobilelor din Romania si cu un trend pozitiv al vanzarilor la export in numeroase tari.
In aceasta perspectiva de dezvoltare, AUTOMOBILE DACIA angajeaza oamenii potriviti in locurile potrivite pentru succesul companiei.