Operator Calculator

Infodata Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Introducere de formulare tipizate in baze de date
- Verificarea datelor introduse de alti operatori
- Prelucrari de date
- Program de lucru de 6 ore, 5 zile pe saptamana (Luni-Vineri)
- Limba germana la orice nivel constituie avantaj
- Job ideal pentru studenti si elevi. Dar nu numai.
- Posibilitate de lucru pe perioada verii

CERINTE

- Experienta cu Calculatorul, viteza medie sau buna de tastare
- Seriozitate si respectarea programului de lucru.
- In cazul studentilor, disponibilitatea de a veni zilnic (Luni-Vineri) la serviciu - nu putem accepta un program de lucru fragmentat

BENEFICII OFERITE

- Angajarea se va face respectand formele legale (contract de munca)
Transportul la sediul firmei este asigurat gratuit cu un microbuz de la 2 statii de metrou (Republica si N. Grigorescu)
- Posibilitatea de castig prin ore suplimentare, sau lucru in weekend optional, nu constitie o obligatie

DESCRIEREA FIRMEI

Companie Romana-Germana, fondata in 1997.
Activam in domeniul serviciilor IT pentru firme din Germania, Austria, Elvetia.
Plaja de servicii include: Programare, Programare Web, Solutii Business to business, Data Management, Data Care, programare syteme CRM,Consultanta IT