OPERATOR CALCULATOR

CITY PHARMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea si evidenta clara a fluxului de documente;
- Inregistrarea de facturi in baza de date;
- Procesarea de date provenite din documente fiscale;
- Intocmire si generare diferite rapoarte;
- Intocmire Avize, Facturi, Nir-uri;
- Mentinerea relatiei cu Head Office-ul;
- Gestionarea activitatilor administrative.

CERINTE

- Cunostiinte contabilitate primara;
- Foarte buna cunoastere a pachetului MS Office (Word, Excel);
- Studiile superioare reprezinta un avantaj;
- Fire organizata, sociabila;
- Capacitatea de concentrare pe activitatile prioritare.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de promovare;
- Mediu de lucru placut.

Sc Hermes Pharma Srl are in administrare peste 90 de farmacii in principalele orase ale tarii reunite in cadrul lantului CityPharma. Aceasta marc¿ ¿i-a propus s¿ exprime un nou concept de farmacie, deschis familiei tinere, dinamice, moderne. Re¿ea ofer¿, pe lâng¿ produsele clasice farmaceutice, parafarmaceutice ¿i produse conexe, cum ar fi cele destinate terapiilor naturiste si medicatiei alternative, frumuse¿ii, igienei sau îngrijirii ¿i cre¿terii copiilor.

CityPharma inseamna in primul rand oameni.
Motivul principal pentru care cineva ar dori sa lucreze la City Pharma este acela ca oferim un loc de munca sigur, un mediu de lucru deschis catre dezvoltarea profesionala, comunicare optima si echipa tanara.