Operator calculator

PROFILES RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam Operator calculator pentru clinici medicale si spitale private din Bucuresti.
Descrierea jobului:
Program de lucru: in ture, 8 ore/zi de Luni pana Vineri si 2 zile de Sambata/luna

CERINTE

Candidatul ideal:

- Studii medii finalizate;
- Cunostinte MS Office;
- Experienta anterioara pe un post similar - constituie avantaj experienta in domeniul medical;
- Persoana flexibila, responsabila;
- Foarte bun spirit de organizare;
- Capacitate de concentrare;
- Atentie distributiva;
- Abilitati tehnoredactare: acuratete a datelor introduse, viteza buna de tastare (se va da test eliminatoriu de typing).

BENEFICII OFERITE

Oferta beneficii:
- Program de lucru flexibil;
- Training de instruire;
- Abonament medical, pachet special pentru angajati;

Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, tanara, dinamica.

Profiles Recruitment este o firma de recrutare, selectie si plasare de personal acreditata ANOFM ca furnizor de servicii de mediere a muncii pe piata interna din anul 2004.

Ne recomanda experienta de 12 ani pe piata muncii din Romania.