Operator baze de date Microsoft Access

Evolve Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma angajatoare este o agentie de cercetare de piata si consultanta in marketing, parte a unui important grup de firme de pe piata. Sediul firmei este in zona Piata Victoriei.
Programul de lucru este L-V, 9-18.

Responsabilitatile postului vizeaza crearea si operarea cu baze de date construite cu ajutorul Microsoft Access.

CERINTE

FOARTE BUNA cunoastere a Microsoft Access si o minim aexperienta de utilizare a acestui soft.
Alte cerinte:
- seriozitate, implicare, spirit proactiv
- dorinta de a invata si de a se implica in noi proiecte
- buna cunoastere a limbii engleze

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix la angajare de 300 EUR
- Decontarea cheltuielilor lunare de transport
- Bonusuri in functie de performante

Evolve Group este o agentie de resurse umane ce ofera servicii complete pentru evaluarea personalului, intocmirea de fise de post, precum si pentru recrutarea si selectia de noi angajati. Consultantii Evolve sunt absolventi de studii de specialitate: psihologi, sociologi si analisti cercetare de piata.