OPERATOR BAZE DE DATE

DATA COM INTERNATIONAL 2000 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- introducere date clienti
Departamentul IT din cadrul firmei DATA COM INTERNATIONAL 2000 anunta angajarea in regim Part-Time sau Colaborare, in functie de contractele de lucru in desfasurare pe care le are candidatul in prezent, a unui numar limitat de posturi OPERATOR BAZE DE DATE.

Job-ul este HOME BASED. Firma se obliga sa asigure suprtul tehnic, format dinr-un calculator PC cu softurile necesare preinstalate si o conexiune internet.

Firma opereaza in domeniul publicitar si are contracte in desfasurare cu prestigioase firme din tara si strainatate in vederea marketingului direct.
Marketingul direct este un domeniu foarte profitabil si in plina dezvoltare in Romania.

Departamentul IT se ocupa de intretinerea si dezvoltarea bazelor de date.

Pentru candidatii din Bucuresti contractul de anjare /colaborare se semneaza direct la sediul firmei, iar pentru candidatii din provincie la sediile teritoriale.
Salariul este format din salariul de baza, aferent unui volum standard de date introduse plus bonusuri in functie de volumul suplimentare de date introduse.
Salariul de baza+bonusurie nu pot depasi in couantum suma de 750 euro sau echivalentul in lei.

CERINTE

- operare PC-WindowsXP.
- operare Microsoft Word
- operare Microsoft Excel
- cunostinte de baza internet.
- un certificat ECDL poate constitui un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- posibilitate de angajare Full Time la sediul firmei + posibilitate de angajare