OPERATOR BAZA DE DATE - DOL

DIVERTA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- documentarea specificatiilor tehnice ale produselor prezentate pe www.dol.ro
- cunostinte tehnice(nivel mediu)
- rapiditate si eficienta la cautarea pe internet
- limba engleza – nivel mediu, germana, franceza – constituie avantaj
- abilitati de manipulare a imaginilor
- abilitatea de a lucra la un proiect in echipa

CERINTE

- studii superioare finalizate/in curs
- experienta profesionala de minim un an
- cunostinte operare MS Office-nivel avansat
- cunostinte limba engleza
- creativitate, capacitatea de a lua decizii
- spirit de echipa
- capacitate de analiza si organizare

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial
- bonuri de masa
- bonusuri in functie de realizari
- mediu de lucru dinamic si profesionist
- oportunitati reale de promovare

Infiintata in 2001, DIVERTA este cea mai mare retea de magazine de carte, papetarie, IT si muzica de pe piata romaneasca cu peste 80 de magazine la nivel national si 1000 de angajati.
Poti si tu sa faci parte din echipa Diverta – pe unul din posturile de consilier vanzari, casier, sef raion sau chiar sef de magazin – venind cu CV-ul la departamentul de resurse umane din Bld Bucurestii Noi nr. 25 A sau lasandu-l la unul dintre magazinele noastre.
Detalii suplimentare poti gasi pe DivertaOnLine www.dol.ro