Operator Baza de Date

Studiourile Media PRO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Primeste contractele de la beneficiarii comenzilor (departamente), verificand daca aceste contracte contin toate informatiile obligatorii;
Intocmeste zilnic un OPIS ce reprezinta un tabel centralizat al contractelor trimise pentru viza juristului MediaPro Pictures ;
Trimite directorului general MPP contractele vizate de catre consilierul juridic si le ridica de la asistentul directorului general dupa ce obtine semnatura acestuia;
Verifica existenta semnaturilor si stampilelor (dupa caz) pentru contractele aprobate de catre directorul general MPP si le inregistreaza in registrul de contracte al departamentului juridic;
Trimite contractele vizate si semnate catre departamentele respectand procedura departamentului.
Organizeaza, intretine si updateaza o baza de date a contractelor de prestari servicii eliberate de catre departamentul juridic chiar daca aceste contracte nu se arhiveaza in cadrul departamentului; baza de date trebuie sa cuprinda toate informatiile solicitate de juristul MPP ;
Arhiveaza corespondenta si contractele departamentului juridic structurat, in functie de cerintele consilierului juridic, in asa fel incat sa aiba acces la informatie rapid si eficient.
Inregistreaza in registrul intrari-iesiri corespondenta departamentului juridic si noteaza numele de inregistrare pe documente;
Inregistreaza contractele in registre separate, special create pentru proiecte si/sau departamente respectand procedura departamentului juridic.

CERINTE

Studii medii sau superioare;
Capacitate de organizare si atentie la detalii;
Limba engleza – nivel mediu;
Cunostinte PC (pachet Office).

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala atractiva.

MediaPro Studios este cel mai mare furnizor de facilitati si servicii pentru productia de entertainment din Romania (cinema, televiziune, productie publicitara video, evenimente) si una dintre cele mai importante destinatii din Estul Europei pentru casele de productie din intreaga lume. MediaPro Studios si MediaPro Pictures, operatorul sau de business, fac parte din Grupul MediaPro, cel mai mare consortiu media din Romania.

De la infiintare si pana astazi, pe platourile de la Buftea au fost turnate peste 600 de filme, atat productii romanesti, cat si internationale.