OPERATOR BAZA DE DATE

PRO BUSINESS SOFTWARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul consta in colectarea de date standardizate de pe site-uri in limba germana si introducerea lor intr-o baza de date. Se asigura training complet.

Postul este full time, insa programul se poate adapta la cerintele fiecaruia.

CERINTE

Anuntul se adreseaza studentilor sau proaspetilor absolventi de facultate, indiferent de domeniu.

- limba germana la nivel elementar/mediu
- studii superioare in curs sau terminate
- rigurozitate si atentie la detalii
- viteza in operarea PC-ului

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial de baza atractiv
- bonusuri lunare importante pentru depasirea targetului
- premii pentru angajatii cei mai productivi
- posibilitati de avansare rapida
- training
- mediu de lucru prietenos

Se ofera posibilitatea avansarii rapide, in functie de abilitati, rezultate si implicare in activitate.

DESCRIEREA FIRMEI

Domenii de activitate: IT, call-center, direct marketing