Operator baza date Bucuresti

ROKOR ECOSTYLE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Operarea in baza de date a companiei, prelucrand eficient informatiile primite;
-Actualizarea si managementul bazei de date;
-Preluarea, centralizarea si transmiterea bazei de date;
-Intocmirea Registrului de Casa;
-Intocmire si trimiterea de rapoarte catre sediul central - Craiova.

CERINTE

-Absolvent - cel putin studii medii;
-Cunostinte avansate operare PC (Excel, Word);
-Abilitati de comunicare;
-Abilitati de organizare foarte bune;
-Atentie la detalii;
-Responsabilitate;
-cunostinte operare cu registrul de casa;
-Domiciliul stabil in Bucuresti;
-varsta minima de 21 ani (conform normelor legale in vigoare).

BENEFICII OFERITE

-Un mediu de lucru dinamic;
-Pachet salarial motivant;
-Program de lucru Luni - Vineri;
-Sansa unei cariere de succes intr-o companie nationala.

SC ROKOR ECOSTYLE SRL este o firma mixta romano-coreeana, componenta a grupului de firme ROKOR.
In acest moment sunt active 7 filiale in cele mai importante orase din tara, fiind in continua dezvoltare, avand in acest moment peste 7.000 de clienti activi si peste 10.000 de purificatoare montate.

Obiect de activitate: Importul si comercializarea purificatoarelor de apa Waterpia (produse de una dintre firmele lider de piata in domeniu: WonBong Co LTD, Coreea), asigurand si serviciile aferente (consultanta, instalare, mentenanta), prin intermediul unei echipe de specialisti in domeniu.