Operator Back-Office Export

PLEXIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie cu capital francez se afla in cautarea unui nou membru al departamentului Export.

Responsabilitati principale:

1. Procesare cereri, comenzi si facturi vanzare prin introducere in sistemul de gestiune al companiei;
2. Urmarirea procesului de fabricatie si expeditie a comenzilor introduse in sistemul de gestiune;
3. Introducere si validare date in ERP;
4. Oferire de suport departamentului comercial;
5. Participare la intretinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti si produse;

CERINTE

a. Cunostinte limba franceza si/sau engleza nivel minim mediu
b. Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara;
c. Cunostinte P.C. (Word, Excel);

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Reale posibilitati de dezvoltare si avansare in cadrul unei companii in continua crestere pe piata internationala

Creata in 1995 compania Plexirom, este o societate franceza instalata la Bucuresti, Romania care s-a impus ca lider european in produse acrilice.