Operator Avize Stocuri

MAIRON HOLDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-opereaza in fise de magazie toate miscarile de stocuri: de materii prime, marfuri, materiale consumabile;
- intocmeste corect si la zi documentele justificative cantitative care incarca si descarca gestiunea de materii prime, materiale si marfuri;
-asigura transmiterea documentelor in timp util la si de la Biroul Stocuri, Biroul Facturare, Departamentul Comercial, ca de exemplu:avize care insotesc marfurile, bonuri de consum, bonuri de transfer;

CERINTE

Cunostinte de utilizare calculator
Cunostintele de utilizare WizCount reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu oferit: atractiv
-lucru intr-un mediu dinamic, profesionist, conditii occidentale

Distributie si procesare produse metalurgice(tabla,profile,tevi,inox, oteluri speciale)fasonare otel beton din colaci si din bare, comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Cifra de afaceri in ultimul an fiscal: 20000000
- Provenienta capital: Romanesc
- Actionariat: Diverse
- Numar de angajati: 200
- Alte informatii: Certificare ISO 9001/2000