OPERATOR AUTOMATE CAFEA SI SNACKS

KLF LOGISTICA SI DISTRIBUTIE SRL

10-10-2014 | EXPIRA LA 12-10-2014

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ALIMENTAREA AUTOMATELOR DE CAFEA SI IGIENIZAREA ACESTORA
- ALIMENTAREA AUTOMATELOR DE SNACK SI SUCURI
- COMPLETAREA FISELOR DE UMPLERE SI EVIDENTA STOCULUI DE MARFA
- REPARAREA AUTOMATELOR IN CAZ DE DEFECTIUNE
- INSTALAREA AUTOMATELOR
- RASPUNDEREA CU PROMPTITUDINE LA TOATE SOLICITARILE DE INTERVENTIE

CERINTE

- indemanare tehnico-practica
- serios, modest, politicos, punctual, deschis la nou, dedicat muncii pe care o desfasoara...

Doar candidatii ce vor raspunde la intrebarile miniinterviului vor fi selectati.

Puteti trimitie CV-uri +raspunsurile la miniinterviul de mai jos pe email: adrianabrudan@yahoo.com
m: 0722423049
0762626518

BENEFICII OFERITE

masina
telefon

DESCRIEREA FIRMEI

Compania noastra opereaza in domeniul automatelor de cafea si snacks-uri de mai bine de 12 ani s-a facut renumita prin calitatea produselor si serviciilor pe care le ofera