Operator Asamblare

SC OPHIR OPTICS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC OPHIR OPTICS SRL, cauta colegi noi pentru aria de productie!
Daca iti doresti un rol de OPERATOR ASAMBLARE, iata o noua provocare:
Ce trebuie tu sa faci?
- Sa asamblezi si sa testezi produsele, pe baza instructiunilor de lucru;
- Sa inspectezi produsele, pentru a te asigura ca sunt in conformitate cu specificatiile clientului;
- Sa indeplinesti responsabilitati generale de curatenie si protectie a muncii pentru a asigura in permanenta un mediu de lucru sigur.

CERINTE

Care sunt asteptarile noastre de la tine?
- Seriozitate si indemanare;
- Minime cunostinte de folosire a calculatorului;
- Flexibilitate si disponibilitate pentru lucru in 3 schimburi

Alatura-te echipei noastre!

BENEFICII OFERITE

Noi oferim:
- Posibilitatea de dezvoltare profesionala - o cariera in industria optica pentru iubitorii de activitati productive;
- Un pachet atractiv dupa finalizarea perioadei de proba, in functie de performante si abilitati;
- Pachet de beneficii;
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica

DESCRIEREA FIRMEI

Unitate de productie - zona industriala