OPERATOR ASAMBLARE

INTRAROM S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea operatiilor de montaj pentru componente electronice, piese si subansamble mecanice specifice aparaturii electronice;
Respectarea instructiunilor de lucru, control strict de calitate, flexibilitate de lucru pentru diferite operatii si produse.

CERINTE

Absolventi ai liceului de profil tehnic: Electronic, Electrotehnic, Electromecanic, Mecanic;
Experienta anterioara de lucru in productie constituie un avantaj;
Disponibilitate pentru program de lucru in 2 si 3 schimburi si pentru ore suplimentare.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesional cu conditii climatice si de curatenie deosebite;
Tichete de masa

Peste 10 ani de prezenta pe piata romaneasca au pozitionat INTRAROM ca principal furnizor de servicii ICT si solutii integrate. Din 1993, cand a fost infiintata si pana in prezent, Intrarom a investit peste 30 milioane euro in infrastructura si in pregatirea personalului.
Intrarom este subsidiara Intracom din Grecia, cel mai important furnizor de solutii de tehnologia informatiei si comunicatii din Sud-Estul Europei, cu prezente internationale in peste 50 de tari.