OPERATOR APROVIZIONARE

Romstal Imex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmeste rapoarte, situatii privind necesare de aprovizionare
Transmite comenzile de aprovizionare catre fiecare furnizor in parte
Urmareste derularea comenzilor de aprovizionare
Analizeaza confirmarilor de comanda si a confirmarilor privind termenul de livrare
Urmareste stadiul comenzilor lansate catre furnizorii alocati, verifica daca produsele si cantitatile din facturile emise de furnizori corespund cu cele comandate etc

CERINTE

Studii medii
Minim 1 an experienta in domeniul aprovizionarii cu marfa de la furnizori
Cunoasterea limbilor engleza si italiana la nivel mediu
Cunostinte operare PC
Atentie la detalii, capacitate de concentrare si de analiza

BENEFICII OFERITE

Training
Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-electrice-sanitare si servicii la standarde de calitate.

Cu o cifra de afaceri de 500 milioane de euro si o vechime de 14 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1700 de angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.