Operator anvelopare

Star Storage

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de buna functionare a tehnicii de anvelopare din dotare;
- Raspunde de existenta si starea tehnica a echipamentelor pe care opereaza;
- Se preocupa de realizarea unor lucrari de inalta calitate, in concordanta cu exigentele unor procese tehnologice de inalta performanta. Raspunde de calitatea lucrarilor realizate;
- Anunta din timp seful direct de orice defectiune sau anomalie aparuta la tehnica din dotare
- Contribuie activ la intretinerea utilajelor ,acorda suport responsabilului de service in rezolvarea incidentelor aparute;
- Participa la cursurile de initiere si cunoastere a aparaturii din domeniu, organizate de firma;
- Respecta planificarea facuta de seful direct.
- Pastrareaza in buna stare de functionare echipamentele din dotare.

CERINTE

- Studii medii;
- Experienta de lucru cu echipamente de anvelopare constitue un avantaj;
- Atentie distributiva;
- Indemanare de a manipula documente pe suport de hartie;

Dezvoltare Aplicatii de Business cu functionalitati de: arhivarea si managementul documentelor, workflow, input management pe platforma EMC Documentum - leader mondial in domeniul EMC (Enterprise Content Management) Compania STAR STORAGE este partener pe partea de dezvoltare solutii software cu companii de top la nivel mondial: EMC (Documentum), IBM (Content Manager, WebSpere), Microsoft, Oracle, Abbyy (OCR).