Operator Ambalare - zona Otopeni

Lugera & Makler

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Pentru unul din clientii nostri, o companie multinationala specializata in productia, ambalarea si distributia de cafea si dulciuri selectam
persoane pentru activitati de ambalare.
Responsabilitati
- realizarea activitatilor de ambalare in conditii optime de timp;
- raportarea in mod periodic catre supervizor a informatiilor corecte si complete despre inventarul materialelor de ambalare, numarul de ore/proiecte;
- aranjarea materialelor in spatiul depozitului, pregatirea pachetelor pentru receptie/livrare, incarcarea/descarcarea pachetelor, aranjarea bunurilor pe rafturi;
- realizarea unor sarcini neprevazute la solicitarea managementului si care contribuie la realizarea celorlalte sarcini(ethichetarea cutiilor, distrugerea
materialelor nefolositoare)

CERINTE

Liceul terminat
Adaptabilitate
Aptitudini de invatare rapida
Disponibilitate pentru program de 8 ore pe zi

BENEFICII OFERITE

Salarizarea conforma nivelului de entry-level.

Lugera & Maklér este o companie multinationala cu capital slovaco-olandez de Consultanta Resurse Umane. Scopul nostru este de a gasi oamenii potriviti pentru companiile noastre client. Noi ajutam persoanele ambitioase de a gasi angajatorul potrivit. Jobul ideal in curand poate fi al tau.