Operatoare productie/Sefa tura fabrica

FOX EXPERT ADVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operare productie: operatiuni de spalare, calcare, ambalare produse pe linii automatizate
Coordonare activitate productie, responsabilitati sefa tura
Monitorizare activitate si operatii specifice
Respectarea planului de productie zilnic

CERINTE

Experienta anterioara in productie, in domenii industriale, in fabrici/productie sau in domeniul spalatoriilor;de asemenea, pot aplica si persoane care au experienta in brutarie
Experienta in a conduce o echipa
Seriozitate, rezistenta la efort, putere de munca
Domiciliul de preferat in sector 6

Va rugam sa trimiteti CV la recrutare@solutiiresurseumane.ro sau ana.magdalena9023@gmail.com

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru este o companie austrica specializata in servicii industriale de spalatorie, curatatorie.
Se lucreaza in ture de 8 ore in intervalul 06:00-22:00.
Sediul companiei si punctul de lucru este in zona Militari, sector 6.Este de preferat domiciliul in sectorul 6.

Doar CV-urile trimise pe e-mail vor fi analizate.
Multumim.

FOXExpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala. Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
Solutiile noastre. Rezultatele voastre.
Mai multe despre noi la: www.solutiiresurseumane.ro.