Operatoare Amanet - Exchange

S.C. AMANET GOLD SERVICES S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati

- Verificarea şi evaluarea garanţiilor - obiecte/bijuterii din aur;
- Întocmirea documentaţiei pentru acordarea împrumuturilor;
- Efectuarea plaţilor şi a încasărilor;
- Consilierea clienţilor;

CERINTE

- Studii medii: Bacalaureat
- Cunoştinţe medii de operare PC şi utilizare a internetului;
- Abilităţi bune de comunicare
- Orientare către rezultat şi dornică de a veni în întâmpinarea nevoilor clienţilor
- Atenţie la detalii

BENEFICII OFERITE

- Aprecierea şi recunoaşterea performanţelor
- Activarea într-o companie de succes;
- Siguranţa locului de muncă;
- Munca alături de un personal calificat;
- Posibilitatea de avansare;
- Program flexibil;
- Salariu motivant;
- Comisione;
- Bonuri de masă;
- Oferirea de training-uri pentru ocuparea postului, lipsa de experienţă nu reprezintă un dezavantaj.

S.C. AMANET GOLD SERVICES S.R.L. este o companie de succes pe piaţa din România, oferind cele mai bune servicii de amanet şi schimb valutar.
În prezent compania deţine 13 Agenţii atât în Bucureşti cât şi in Judeţul Teleorman.
Misiunea noastră este de a asigura servicii eficiente adaptate exigenţelor şi particularităţilor fiecărui client prin: rapiditate, siguranţă şi fidelitate.
www.casa-amanet.com