OPERATIONS MANAGER - Limba italiana

SKILL TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea de contabilitate a furnizorilor si a clientilor, a registrului de casa, a achizitiilor si asigura matricea fiecarui proces.
- responsabil cu imbunatatirea continua a proceselor si cu rezolvarea problemelor tehnice
- pregateste rapoartele saptamanale si lunare
- colaboreaza cu Compliance Manager in scopul implementarii si respectarii cerintelor SOX
- se asigura de atingerea targetului de catre membrii echipei
- participa la procesul de recrutare al noilor angajati
- asigura training noilor angajati
- planifica eficient resursele, in scopul atingerii obiectivelor
- identifica nevoile de training, coaching, mentoring
- participa la proiecte, in scopul asigurarii unei introduceri eficiente si a solutionarii problemelor.

CERINTE

- experienta pe un post de coordonare de minim 1,5 ani
- cunostinte bune de contabilitate
- cunostinte bazice despre achizitii
- cunostinte solide PC
- cunostinte avansate de limba italiana
- abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa
- asigurare medicala
- program "education at work"
- telefon
- laptop

Skill Team este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.
Clientul nostru este o companie multinationala de outsourcing intrata de curand pe piata romaneasca si aflata in plina dezvoltare.