Operations & Logistics Executive

ADVICE Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Lucreaza impreuna cu Brand Manager-ul la implementarea politicilor si
strategiilor de brand
- Asigurarea suportului logistic si operational al brandului pe care lucreaza
- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor parteneri si colaboratori logistici
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de parteneri si colaboratori logistici ai companiei si brand-ului pe care lucreaza
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu partenerii logistici ai companiei;
- Mentinerea unei bune relatii cu partenerii logistici deja existenti
- Negocierea si incheierea de parteneriate logistice
- Previzionare cheltuielilor si gasirea de solutii de minimizare a lor (cost-management)
- Realizarea bugetelor de brand si managerizarea lor
- Dezvoltarea, intretinerea si optimizarea sistemelor IT&C ale companiei
- Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie
- Intocmirea si prezentarea rapoarteleor si documentelor specifice brand-ului

CERINTE

- Limba engleza ¿ nivel mediu
- Cunostinte operare IT&C (retelistica, programare, configurare si intretinere echipamente etc)
- Capacitate de a lucra in echipa
- Ablitati de comunicare, planificare si cost-management
- Capacitatea de a respecta termenele limita
- Rezistenta la stres, program prelungit
- Initiativa, perseverenta, dinamism, capacitate de auto-depasire

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti si o companie tanara, in plina ascensiune
- Posibilitati deosebite de networking & personal develompent
- Posibilitate de afirmare si promovare rapida

Salariul tine cont de experienta si de rezultatele obtinute!(se negociaza in cadrul interviului) Se recompenseaza generos performanta!

Corporate recruitment and communication services for fast-developing companies.

ADVICE Romania stands out as the organizer of TrySuccess and Business WarGame, two major business events. The company has a considerable number of large companies as clients; curently ADVICE Romania is expanding its brand portfolio and is looking for the best people to join in!