OPERATIONAL ASSISTANT

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea comenzilor de la departamentul Vanzari
- Analiza comenzii
- Introducerea comenzii in baza de date
- Transmiterea informatiei in Turcia
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii

CERINTE

- engleza nivel mediu
- experienta pe un post asemanator minim 1 an
- bun cunoscator al limbajului de specialitate din domeniul transporturilor rutiere (INCO TERMS)
- cunostinte PC: Microsoft Office, Internet
- persoana organizata, atenta la detalii, spirit de competie dezvoltat

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru specific unei companii multinationale
- bonuri de masa
- transportul zilnic asigura
- salariu competitiv

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro