OPERATION MANAGER - lant de restaurante

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- responsabil cu reprezentarea intereselor catre oficii, banci si alte institutii;
- asigurara operarea eficienta din punct de vedere fiscal in termenii stabiliti de companie;
- asigura securitatea transportului de fonduri;
- utilizeaza programe specifice de dezvoltare a calitatii.

CERINTE

- studii superiore finalizate;
- experienta pe o pozitie similara minim 3 ani
- limba engleza la nivel avansat;
- bune abilitati de organizare;
- carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salaria atractiv;
- mediu de lucru profesionist;
- implementeaza programele de marketing ale companiei.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.