Online Content Manager

Zitec

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Publicarea materialelor primite de la client in mediul online
- Identificarea de surse de informatie si continut online
- Adaptarea unor materiale, redactarea de materiale

CERINTE

- Persoana dinamica cu inclinatii jurnalistice
- Atitudine orientata spre gasirea de solutii
- Experienta deosebita in utilizarea Internetului (nagivare, cautare informatii)
- Cunoasterea foarte buna a limbii Engleze scris/vorbit
- Capacitatea de a intelege, a invata si a se adapta proiectelor diverse
- Obligatoriu cunostinte foarte bune de HTML, CSS
- Prezinta avantaj alte cunostinte tehnice din domeniu
- Experienta pe un post similar constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, asigurari private de sanatate, bonificari la atingerea obiectivelor.

Zitec este o firma cu capital integral romanesc, cu o echipa de 25 de profesionisti IT.
Pe langa serviciile de outsourcing oferite clientilor din US, Canada, Danemarca si Romania, Zitec dezvolta si implementeaza produse proprii.