ONLINE Communication Manager

Smart Sigma

Job expirat

RESPONSABILITATI

In prezent cautam pt. cel mai mare furnizor de servicii online profesioniste din Romania, o persoana cu experienta in dezvoltarea de strategii de comunicare care sa ocupe pozitia de ONLINE Communication Manager.

-dezvoltarea si implementarea de politici de comunicare online.

CERINTE

-studii superioare ¿ profilul limbi straine, comunicare si relatii publice, sociologie sau marketing
-experienta de 2 ani in domeniu comunicarii online
-experienta in coordonarea de activitati PR si Marketing
-experienta in gestionarea si implementarea activitatilor din proiecte
-usurinta in utilizarea calculatorului si a internetului (Excel, PowerPoint, MSWord, Acces, internet Explorer, Outlook Express)
-foarte bune abilitati de comunicare, prezentare si interrelationare personala
-dinamism, initiativa, implicare si loialitate
-spirit organizatoric si de echipa
-limba engleza ¿ nivel avansat, cunoasterea unei alte limbi straine constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

-firma ofera pachet salarial deosebit de stimulativ, posibilitati de dezvoltare profesionala si mediu de lucru placut

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de consultanta pentru un grup de companii.
SMART SIGMA este o firma care ofera servicii de consultanta in management si resurse umane in cadrul unui grup de companii.