Online Business Sales

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti plac provocarile si succesul?
Vino in echipa care a adus o crestere de 300% intr-un an de zile.

Vei avea parte de un training specializat, care a asigurat pana acum succesul tuturor membrilor echipei.

Responsabilitati:
-Se documenteaza, identifica potentialii clienti si stabileste strategia de vanzare;
- Propune campanii speciale care sa raspunda la nevoile de promovare setate impreuna cu clientul;
- Elaboreaza ofertele;
- Urmareste concretizarea proiectelor si derularea contractelor;
- Realizeaza target-ul de vanzari lunar si indeplineste criteriile de performanta;

CERINTE

Creativitate, optimism, viziune;
Abilitati de lucru in echipa;
Bun comunicator;
Experienta in online si vanzari poate fi un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Formare profesionala si personala intr-un mediu profesionist si dinamic;
Tichete de masa;
Acces gratuit la sala de fitness si cabinet de masaj;

Active SOFT este una dintre cele mai mari companii web din Romania, cu o bogata istorie (14 ani) in dezvoltarea si sustinerea de aplicatii web si mobile.
Peste 100 de angajati si colaboratori se dedica zilnic viziunii noastre, pentru a oferi vizitatorilor online informatii, servicii si recomandari de calitate.
Dintre proiectele noastre de top amintim: 220.ro, 4tuning.ro, Calificative.ro, Clopotel.ro, Copilul.ro, CrestinOrtodox.ro, Ele.ro, Referat.ro, SfatulMedicului.ro, Studentie.ro, aplicatiile pentru mobil Povesti sau Laso.ro. Peste 10 milioane de vizitatori ne acceseaza in fiecare luna.
Active SOFT - smart internet aplications.