Online advertising sales manager

Synco Telecom SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Stabilirea politicii de vanzare a spatiilor publicitare pe website-urile companiei impreuna cu GM.
-Dezvoltarea bazei de clienti pentru publicitate
-Crearea prezentarilor pentru servicii, trimiterea acestora catre clienti, personalizarea prezentarilor unde este cazul
-Propunerea de campanii specifice profilului clientului, colaborearea cu echipa de design pentru oferirea celor mai bune solutii.
-Urmarirea campaniilor in derulare, informarea clientilor despre rezultate
-Alte task-uri specifice pentru promovarea serviciilor in scopul vanzarii de publicitate

CERINTE

Experienta reala in vanzarea de publicitate online
Orientare catre necesitatile clientilor.Flexibilitate in intelegerea individuala a acestora.
Abilitati de self management.
Persoana inteligenta, creativa, inventiva.
Dedicare pentru atingerea targetului.

BENEFICII OFERITE

Salariu si comisioane atractive, in functie de rezultate.
Telefon mobil, laptop, acces mobil Internet.

Furnizor de servicii de acces Internet si servicii online. Operator al i-tv.ro ( primul serviciu de TV prin Internet din Romania ), filebox.ro ( cel mai mare furnizor de continut din Romania) si acumlive.ro (primul serviciu ce transmite live constant si gratuit evenimente de toate genurile din Bucuresti sau tara).