Online Account Manager

twenty

Job expirat

RESPONSABILITATI

La twenty tu vei fi cel care aduce noi clienti.

- Vei reprezenta si vei promova imaginea si serviciile twenty, clientilor din afara tarii,
- Cu clientul vei avea o relatie stransa, intelegand care sunt cerintele acestuia legate de un proiect si vei raspunde prin prezentarea ca la carte a solutiilor oferite de twenty,
- Vei gestiona conversatiile cu clientii pentru a putea reconstrui in orice moment firul logic al colaborarii,
- Vei intocmi rapoarte cu privire la activitatea desfasurata (meeting report).
- Discutiile cu clientul vor fi purtate prin intermediul Skype, telefonic sau mail.

CERINTE

Cum vrem sa fii:

- Persoana organizata, perseverenta, exigenta cu tine si cu cei din jur,
- Trebuie sa fii o persoana binevoitoare, descurcareata, inteligenta, de incredere, interesata de domeniul 'marketing pe internet',
- Trebuie sa detii abilitati de comunicare excelente, abilitati de prezentare si negociere,
- Cunostinte despre internet obligatorii,
- Disponibilitate la efort si program prelungit,
- Studii superioare,
- Limba engleza - fluent, limba franceza constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim noi?

- un scaun confortabil,
- un mediu de lucru placut,
- activitati de team building,
- salariu motivant.

Twenty este o agentie de marketing si comunicare exclusiv online. Detalii despre activitatea si portofoliul twenty gasesti pe www.twenty.ro