On-line Marketing Assistant

S.C. InfoGATE Telecom S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana care va ocupa postul de On-line Marketing Assistant va avea urmatoarele responsabilitati, care nu sunt limitative:

- Raspunde de activitatea pe canalele de comunicare on-line: forum, hub, torrents, site-ul C-ZONE;
- Asigura raspunsurile la cererile sosite pe adresele de e-mail dedicate;
- Realizeaza schimburi de bannere pentru promovarea on-line a brand-ului C-ZONE;
- Elaboreaza rapoarte si propuneri de dezvoltare specifice activitatii de marketing on-line.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate ; constituie avantaj;
- Familiarizat cu canalele de comunicare on-line si activitatile specifice de marketing;
- Cunostinte de baza de Verlihub, programare HTML

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie aflata in expanisune

C-ZONE, serviciul de internet InfoGATE Telecom, este liderul serviciilor de internet pentru persoane fizice din Bucuresti, avand un numar de peste 20.000 de abonati.

Daca vrei sa ai o cariera de succes alaturi de \\\\\\\"Cea mai mare retea de FUN si INTERNET din Romania\\\\\\\", acum poti sa o faci!