OFITER TREZORERIE JUNIOR

RELAD PHARMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmarirea si gestionarea curenta a angajamentelor, obligatiilor si raportarilor pentru bancile creditoare;
- Intocmirea rapoartelor zilnice / saptamanale/ lunare de trezorerie si analiza acestora;
- Administrarea fluxului de incasari, plati si a soldurilor conturilor bancare;
- Urmarirea fluxurilor de documente din si catre departamentele organizatiei;
- Executia tranzactiilor in termenele cerute si asigurarea inregistrarii prompte (zilnic) si corecte in sistemul integrat (SAP) a operatiunilor de trezorerie;
- Mentinerea relatiilor cu partenerii bancari, transfer si colectare documente in relatia cu bancile.

CERINTE

- Studii superioare economice absolvite;
- Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara;
- Excelente cunostinte Ms Office (Excel);
- Permis de conducere categoria B si experienta in sofat;
- Experienta de lucru cu SAP constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial competitiv;
- Mediu de lucru placut;
- Posibilitatea de crestere si dezvoltare profesionala.

RELAD este unul din liderii pietei de distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice din Romania. La ora actuala RELAD are peste 800 de angajati, care isi desfasoara activitatea in cele 15 subsidiare deschise in cele mai mari orase din tara. RELAD distribuie aproximativ 5000 de produse apartinand unui numar de peste 150 de producatori de renume de pe piata internationala de profil.