Ofiter Suport Vanzari Carduri

Raiffeisen Bank

Job expirat

RESPONSABILITATI

·Identifica necesitatile segmentului de clientela vizat, intocmeste oferte si incheie contracte privind produsele de acceptare carduri
·Administreaza implementarea la nivelul Administratiei Centrale a contractelor privind acceptarea carduri
·Raspunde de urmarirea si indeplinirea obligatiilor contractuale ale bancii prevazute in contractele incheiate
·Efectueaza analiza pietei si propune modificarea/ crearea de noi produse sau de imbunatatire a celor deja existente
·Participa la definirea si implementarea strategiei de abordare a segmentului de clientela vizat : definirea segmentului de clientela vizat; propunerea de noi solutii adaptate la evolutia si cerintele pietei ; definirea strategiei de vanzari pe segmentul angajatilor companiilor Corporate ; definirea strategiei pe client ; monitorizarea portofoliului de clienti; promovarea produselor strategice ale bancii.
·Raspunde de indicele de profitabilitate – al produselor vandute

CERINTE

·Studii superioare
·Minim 2 ani experienta in domeniul bancar
·Experienta in domeniul vanzarilor
·Abilitati foarte bune de comunicare si prezentare
·Abilitati de negociere
·Abilitati de organizare si planificare
·Abilitati de rezolvare a problemelor
·Cunostinte bune de operare PC
·Cunostinte bune de limba engleza
·Responsabilitate
·Initiativa

DESCRIEREA FIRMEI

Raiffeisen Bank - un loc de munca excelent

Istoricul si traditia de 130 de ani a grupului RZB, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor vor constitui un sprijin în afirmarea talentului tau si te vor ajuta sa-ti transpui visele în realitate. Iti oferim un loc de munca dinamic si provocator si întreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
Alatura-te echipei noastre, pune-ti amprenta personalitatii si vei reusi !

Raiffeisen Bank Romania -Banca ta de incredere !
Impreuna suntem mai puternici!