OFITER SECURITATE BANCARA

PROCREDIT BANK

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Monitorizeaza si asigura buna functionare a sistemului de securitate al bancii (al sediului central si al sucursalelor din retea);
•Este responsabil de proiectarea matricilor de securitate si cu obtinerea aprobarilor necesare pentru proiectele tehnice;
•Supravegheaza serviciul de paza si securitatea transportului de valori;
•Monitorizeaza functinonalitatea sistemului de supraveghere video din intreaga retea a bancii;
•Coordoneaza lucrarile si interventiile companiilor specializate, in vederea solutionarii problemelor de securitate aparute in sucursale;
•Reprezinta persoana de contact pe probleme de securitate bancara, pentru toti furnizorii de servicii de securitate aflati in relatie cu banca.

CERINTE

•Diploma de bacalaureat/ Diploma de licenta(facultate cu profil tehnic) reprezinta un avantaj;
•Experienta in proiectarea, instalarea si service-ul sistemelor de securitate;
•Experienta in paza si apararea institutiilor financiar bancare;
•Disponibilitate pentru deplasari in tara;
•Abilitati de operare PC ( Microsoft Office);
•Buna cunoastere a limbii engleze reprezinta un avantaj;
•Abilitati bune de comunicare si relationare;
•Simt dezvoltat pentru analiza si detalii.

BENEFICII OFERITE

•Oportunitatea de a-si construi o cariera intr-o companie internationala;
•Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica.

Our core business is to provide financing support to micro entrepreneurs as well as small and medium enterprises 9SME), including physical autjorized persons, family associations, SRL and other types of business activities. Applying a unique credit technology precisely tailored to the needs of our target group we aim to set new standards in business lending in Romania.