Ofiter raportare si planificare

Millennium Bank

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofer¿ informa¿ii statistice regulate cu privire la num¿rul de tranzac¿ii, clien¿i ¿i produse pe o divizie de business specific¿ (Persoane juridice, Persoane fizice, Credite de consum)
- Preg¿te¿te diverse rapoarte la cererea Managementului
-Dezvolt¿ solu¿ii ¿i template-uri de raportare intern¿
-Asigur¿ suport pentru echipa de business c¿reia îi este dedicat
- Se implic¿ activ în procesul de raportare
-Implementeaz¿ pentru business-ul de care se ocup¿ cerin¿ele de raportare ¿i analiz¿ cantitativ¿ ¿i calitativ¿

CERINTE

-Studii universitare (profilul economic reprezint¿ un avantaj)
-Experien¿¿ relevant¿ (minim 2 ani) pe o pozi¿ie similar¿; experien¿a în domeniul financiar-bancar este un plus
-Cuno¿tin¿e temeinice de MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
- Fluen¿¿ în englez¿
-Abilit¿¿i foarte bune de comunicare ¿i interpersonale
-Flexibilitate, atitudine pro-activ¿
-Aten¿ie la detalii, capacitate de analiz¿
-Capacitate de respectare a termenelor limit¿
-Adaptabilitate, eficien¿¿ ¿i ini¿iativ¿

S¿ faci parte din echipa noastr¿ înseamn¿ mai mult decât bani, planuri de carier¿ sau satisfac¿ie personal¿. Înseamn¿ s¿ fii printre cei mai buni ¿i s¿ ¿tii cum s¿ împar¿i totul, de la zâmbete pân¿ la cuno¿tin¿e ¿i experien¿¿. Înseamn¿ s¿ împart¿¿e¿ti valorile autentice ale vie¿ii pe care noi le transpunem în mediul de afaceri ¿i care ne inspir¿ în tot ceea ce facem.