OFITER PRODUSE SI SERVICII BANCARE

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana care va ocupa aceasta pozitie va avea urmatoarele responsabilitati:

- va aduna informatii despre companii (clienti existenti si potentiali) si va elabora profilul lor;
- va actualiza periodic o baza de date cu informatii relevante despre cele mai importante companii targetate;
- va actualiza periodic descrierea si conditiile produselor bancare destinate companiilor pe partea de profesiuni liberale, din portofoliul de produse ale bancii;
- va studia piata pentru a identifica zone care reprezinta potential pentru atragerea de noi clienti;
- va urmari si evalua periodic produsele/ serviciile bancilor concurente pe segmentul corporate/ professional;
- va analiza lunar vanzarea de produse catre companii/ professionals (numar de operatii si volum) la nivelul sucursalelor;

CERINTE

- Absolvent studii superioare
- Abilitati de dezvoltare de relatii comerciale in domeniul bancar
- Cunostinte solide de operare calculator si de limba engleza (scris si vorbit)

Misiunea noastra este sa oferim cele mai potrivite solutii financiare pentru specialistii din segmentul profesiunilor liberale si pentru antreprenorii din segmentul firmelor mici si mijlocii. Credem in profesionalism si, din aceasta perspectiva, medicii reprezinta pentru noi o categorie speciala de clienti. Pentru ca am invatat sa ii ascultam, stim sa ii intelegem si sa le oferim solutii adaptate nevoilor lor. Dorim sa fim partenerul financiar al medicilor. Mizam pe specializare si ne propunem sa fim recunoscuti drept banca ce ofera cele mai rapide raspunsuri clientilor. LIBRA BANK respecta si urmeaza valorile pe care si le-a stabilit. Resursa noastra cea mai importanta sunt oamenii ambitiosi care lucreaza aici si care imprima aceste valori bancii.