Ofiter plati valuta

Millennium Bank

Job expirat

RESPONSABILITATI

Procesarea ordinelor de plata in valuta primite si emise;
Procesarea comisioanelor aferente ordinelor de plata in valuta;
Asigura efectuarea ordinelor de plata in valuta in conformitate cu procedurile interne si legislatia in vigoare;
Monitorizeaza primirea ACK pentru mesajele SWIFT transmise;
Verificarea rapoartelor aferente operatiunilor in valuta.

CERINTE

Minim 2 ani experienta in procesarea platilor valutare.
Cunostinte foarte bune in procesarea platilor valutare;
Absolvent studii superioare, profilul economic constituie un avantaj;
MS Office - Word, Excel, Power Point;
Internet Explorer;
Buna cunoastere a limbii engleze;

Sa faci parte din echipa noastra inseamna mai mult decat bani, planuri de cariera sau satisfactie personala. Inseamna sa fii printre cei mai buni si sa stii cum sa imparti totul, de la zambete pana la cunostinte si experienta. Inseamna sa impartasesti valorile autentice ale vietii pe care noi le transpunem in mediul de afaceri si care ne inspira in tot ceea ce facem.