Ofiter Plati- Centrul de Procesare

LIBRA INTERNET BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Primeste din sucursalele bancii documentele aferente tranzactiilor solicitate de clienti: ordine de plata (lei si valuta), schimburi valutare pe cont, remiteri si plati de instrumente de plata debit, tranzactii care nu pot fi procesate automat.
-Indeplineste toate activitatile privind procesarea operatiunilor noncash in baza documentelor primite in format scanat din sucursale:
- emiterea si reemiterea datelor de conectare ale clientilor la serviciul Internet Banking;
- actualizarea datelor in aplicatia informatica, conform modificarilor fiselor specimenelor de semnaturi/delegatii;
- autorizeaza in sistemul informatic spargerea Recipiselor de consemnare / reconsemnare pe baza documentelor primite din sucursale si in conformitate cu manualele si procedurile in vigoare;
- proceseaza solicitarile de constituire a Business Account;
- proceseaza solicitarile din sucursale conform activitatilor consemnate in Procedura de Emitere a cardurilor bancare;

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Atentie la detalii si rapiditate in actiune;
- Atitudine proactiva, spirit de initiativa;
- Capacitate de analiza si sinteza.

BENEFICII OFERITE

- Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare in functie de performanta ta;
- Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
- Recunoasterea rezultatelor - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.

Ai drept calitati spiritul dinamic, perseverenta si entuziasm? Iti doresti o cariera de succes in mediul financiar-bancar?

In Libra Internet Bank iţi oferim un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia care susţine tinerii excepţionali, ambiţioşi, care doresc să-şi contureze un brand profesional şi să-şi dezvolte cariera îndrumati de specialiştii băncii.
Suntem o echipă tânără şi dinamică. Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi şi proactivi care apreciază performanţa. Entuziasmul şi energia acestora îţi vor oferi o atmosferă de lucru plăcută şi colegială.

Te asteptam alaturi de echipa noastra!