Ofiter operatiuni – recuperari creante

SCPA Florea & Asociatii

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Administrare baza de date excel
• Mentinerea relatiei cu executori judecatoresti si lichidatori
• Obtinerea de date prin internet sau telefonic
• Insusirea si aplicarea procedurilor de recuperare creante

CERINTE

• excelent cunoscator al Microsoft Office, in special Excel
• abilitati deosebite de organizare si normare a activitatii
• respect pentru disciplina muncii si organizarea acesteia
• persoana energica, cu o vointa de fier, ambitioasa
• initiativa in implicarea si in rezolvarea diverselor probleme
• capacitatea de adaptare la prioritati intempestive
• sa identifice cu rapiditate mai multe solutii dintre care sa o aleaga pe cea mai buna
• sustinerea colegilor in atingerea si realizarea obiectivelor
• capacitate de rezistenta la stres si abilitati multitasking
• limba engleza avansat
• studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
• experienta in activitati de secretariat, marketing, relatii publice constituie un avantaj;
• atitudine pozitiva;
• capacitatea de a lucra atat individual cat si in echipa.

BENEFICII OFERITE

• salariu conform competentelor
• posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara

DESCRIEREA FIRMEI

www.florea-asociatii.ro